Chata Cementár

Rezervácia

KAVIAREŇ

Radi Vás privítame v novootvorenej kaviarni dostupnej nielen pre ubytovaných ale aj pre verejnosť, firmy, či mamičky s deťmi, pre ktoré máme zariadený nový detský kútik. Kútik sa nachádza v blízkosti kaviarne, ktorá je súčasťou chaty a je prístupná z horného parkoviska. Môžete si tu vychutnať dobrú kávu, nealko, malé občerstvenie a kvalitné víno. V teplejších dňoch sa môžete usadiť na slnečnej terase , kde Vás obklopuje les.

Pre Vaše deti máme zdravé dobroty a aj miesto kde sa pohrajú. Priestory kaviarne sú takisto vhodné pre pracovný rozhovor a brainstorming v prírode. Kaviareň je vybavená širokouhlým smart TV s možnosťou pripojenia pc. V peknom počasí je možnosť interiér kaviarne rozšíriť o terasu, kde pre Vás vieme prichystať napríklad recepciu. Platba iba hotovosťou.

Tešíme sa na Vás od 7. marca

Kaviareň

Pripravujeme

Ubytovanie
Jedálny lístok
Nápojový lístok
Aktivity
Galéria
Mapa

Ak hľadáte prijemné ubytovanie v Belušských Slatinách v peknom prostredí ste na správnom mieste. Radi vám predstavíme naše ubytovanie, ktoré Vám poskytne príjemnú atmosféru.

Vedieť viac
Rezervácia

Adresa:

Chata Cementár

Belušské Slatiny 018 61

Vedúci strediska:

Prevádzkar:

Tenis rezervácie:

Oldrich Kebísek

Marika Janíčková

Vincent Raninec

+421/908 677 956

+421/915 407 177

+421/915 795 807

kebisek.o@pcla.sk

cementar@pcla.sk

Aktivity pre rodiny s deťmi


CEMENTÁR

Zaujíma vás, čo atraktívne sa dá nájsť v okolí chaty Cementár?


Overiť dostupnosť ubytovania
Odoslanie formulára nie je záväznou rezerváciou ubytovania. Po odoslaní požiadavky Vás budeme na uvedené kontaktné údaje informovať o voľných ubytovacích kapacitách a možnostiach rezervácie ubytovania.