Chata Cementár

Chata

Chata Cementár sa nachádza v krásnom prostredí Strážovskej hornatiny - v rekreačnej oblasti Belušských Slatín a Mojtína.

Chata bola pôvodne postavená pre detskú rekreáciu a školy v prírode. V 23 izbách je k dispozícii 69 lôžok, vrátane prísteliek, v dvoj a trojposteľových izbách. Jedáleň s poľovníckou tematikou má kapacitu 54 miest, spoločenská miestnosť má kapacitu 80 miest. Táto miestnosť je vybavená projektorom s premietacím plátnom ako aj veľkoplošným televízorom so satelitným pripojením. Slúži na spríjemnenie voľných chvíľ, ale aj pre usporiadanie školení, prednášok, svadieb, recepcií a iných spoločenských udalostí.

V exteriéri chaty je Vám k dispozícii sedenie pod altánkom s kapacitou 40 miest s možnosťou grilovania a sedenie pod markízou s kapacitou 20 miest. Športovo založeným rekreantom ponúkame tri flexibilné tenisové dvorce, ihrisko je flexibilné v tom, že razom ho vieme zmeniť na volejbalové, basketbalové, futbalové, nohejbalové, či floorbalové. Taktiež je u nás možnosť zapožičania športovej výzbroje.

Pre rodiny s deťmi je tu i detské a minigolfové ihrisko. V prípade zlého počasie je u nás možnosť zahrať si bowling, stolný tenis aj biliard . Pre relax a pohodu po športovej činnosti si môžete oddýchnuť v saune, alebo podstúpiť prijemnú relaxačnú prípadne športovú masáž. Pre peších a cyklo turistov je tu niekoľko menej i viac náročných chodníkov. Motoristi môžu podniknúť výlety do Púchova (kúpalisko, klzisko), Rajeckých či Trenčianskych Teplíc, Považskej Bystrice, na Súľovské skaly, Vršatec, Nosickú priehradu alebo do blízkych Bojníc.

Lyžiarom je k dispozícii známe lyžiarske stredisko Mojtín, prípadne o pár kilometrov ďalej stredisko Čičmany alebo Homôlka. Interiér a exteriér chaty je riešený na usporiadanie rôznych akcií pre kolektívy firiem, rodín i detskú rekreáciu. Dobre sa cítia aj individuálni turisti, svadobčania ale aj tí, čo nám zveria organizáciu a realizáciu rodinných osláv. Našim klientom sa snažíme vždy vyhovieť a uskutočniť ich predstavy. Pekné horské prostredie, tradičná ale aj kulinárska kuchyňa, opojné nápoje a dobrá pohoda sú zárukou Vašej spokojnosti.

foto1
foto2
foto4
foto5
Ubytovanie
Jedálny lístok
Nápojový lístok
Aktivity
Galéria
Mapa

Ak hľadáte prijemné ubytovanie v Belušských Slatinách v peknom prostredí ste na správnom mieste. Radi vám predstavíme naše ubytovanie, ktoré Vám poskytne príjemnú atmosféru.

Vedieť viac
Rezervácia

Adresa:

Chata Cementár

Belušské Slatiny 018 61

Vedúci strediska:

Prevádzkar:

Tenis rezervácie:

Oldrich Kebísek

Marika Janíčková

Vincent Raninec

+421/908 677 956

+421/915 407 177

+421/915 795 807

kebisek.o@pcla.sk

cementar@pcla.sk

Aktivity pre rodiny s deťmi


CEMENTÁR

Zaujíma vás, čo atraktívne sa dá nájsť v okolí chaty Cementár?


Overiť dostupnosť ubytovania
Odoslanie formulára nie je záväznou rezerváciou ubytovania. Po odoslaní požiadavky Vás budeme na uvedené kontaktné údaje informovať o voľných ubytovacích kapacitách a možnostiach rezervácie ubytovania.