Chata Cementár

Rezervácia

Chata Cementár sa nachádza v krásnom prostredí Strážovskej hornatiny - v rekreačnej oblasti Belušských Slatín a Mojtína.

Vedieť viac

Ubytovanie

V 23 izbách je k dispozícii 69 lôžok, vrátane prísteliek, v dvoj a trojposteľových izbách. Jedáleň s poľovníckou tematikou má kapacitu 54 miest, spoločenská miestnosť má kapacitu 80 miest.

V exteriéri chaty je Vám k dispozícii sedenie pod altánkom s kapacitou 40 miest s možnosťou grilovania a sedenie pod markízou s kapacitou 20 miest.

Pekné horské prostredie, tradičná ale aj kulinárska kuchyňa, opojné nápoje a dobrá pohoda sú zárukou Vašej spokojnosti.

Možnosti

Chata sa zameriava na individuálnu aj skupinovú klientelu, organizovanie súkromných alebo firemných školení, konferencií, škôl v prírode, letných táborov a iných spoločenských akcií.

V našej ponuke sú konferenčné priestory, bowling, vonkajšie tenisové kurty, biliard, masáž (relaxačná/športová), stolný tenis, minigolf, floorbal, basketbal, volejbal.

Gastro

Pre náročnejších hostí reštaurácie pripravíme aj jedlá rôznych národných kuchýň. Kreativita a ochota prekvapiť zákazníka je prvoradá.

Počas letnej sezóny je hosťom k dispozícii vonkajší altánok s kapacitou 45 osôb s možnosťou grilovania

Ubytovanie
Jedálny lístok
Nápojový lístok
Aktivity
Galéria
Mapa

Ak hľadáte prijemné ubytovanie v Belušských Slatinách v peknom prostredí ste na správnom mieste. Radi vám predstavíme naše ubytovanie, ktoré Vám poskytne príjemnú atmosféru.

Vedieť viac
Rezervácia

Adresa:

Chata Cementár

Belušské Slatiny 018 61

Vedúci strediska:

Prevádzkar:

Tenis rezervácie:

Oldrich Kebísek

Marika Janíčková

Vincent Raninec

+421/908 677 956

+421/915 407 177

+421/915 795 807

kebisek.o@pcla.sk

cementar@pcla.sk

Aktivity pre rodiny s deťmi


CEMENTÁR

Zaujíma vás, čo atraktívne sa dá nájsť v okolí chaty Cementár?


Overiť dostupnosť ubytovania
Odoslanie formulára nie je záväznou rezerváciou ubytovania. Po odoslaní požiadavky Vás budeme na uvedené kontaktné údaje informovať o voľných ubytovacích kapacitách a možnostiach rezervácie ubytovania.