Chata Cementár

Rezervácia

Chata Cementár sa nachádza v krásnom prostredí Strážovskej hornatiny - v rekreačnej oblasti Belušských Slatín a Mojtína.

Vedieť viac

Ubytovanie

V 22 izbách je k dispozícii 64 lôžok, vrátane prísteliek, v dvoj a trojposteľových izbách. Jedáleň s poľovníckou tematikou má kapacitu 54 miest, spoločenská miestnosť má kapacitu 80 miest.

V exteriéri chaty je Vám k dispozícii sedenie pod altánkom s kapacitou 40 miest s možnosťou grilovania a sedenie pod markízou s kapacitou 20 miest.

Pekné horské prostredie, tradičná ale aj kulinárska kuchyňa, opojné nápoje a dobrá pohoda sú zárukou Vašej spokojnosti.

Možnosti

Chata sa zameriava na individuálnu aj skupinovú klientelu, organizovanie súkromných alebo firemných školení, konferencií, škôl v prírode, letných táborov a iných spoločenských akcií.

V našej ponuke sú konferenčné priestory, bowling, vonkajšie tenisové kurty, biliard, masáž (relaxačná/športová), stolný tenis, minigolf, floorbal, basketbal, volejbal.

Gastro

Pre náročnejších hostí reštaurácie pripravíme aj jedlá rôznych národných kuchýň. Kreativita a ochota prekvapiť zákazníka je prvoradá.

Počas letnej sezóny je hosťom k dispozícii vonkajší altánok s kapacitou 45 osôb s možnosťou grilovania

Nové! Zapožičanie kolobežiek

Na dobrodružné preskúmanie širšieho okolia si u nás môžete zapožičať elktrické kolobežky za cenu 15 EUR na 2 hodiny pre ubytovaných a 20 EUR pre neubytovaných.

Workout ihrisko

Z úplne nového workoutového ihriska sa môžu tešiť všetci športuchtiví hostia. Je určené všetkým, ktorí obľubujú cvičenie s vlastnou váhou na čerstvom vzduchu. Súčasťou je aj trenažér veslovania, trenažér rýchlej chôdze, prípadne si môžete vyskúšať šplhanie po lane.

Ubytovanie
Jedálny lístok
Nápojový lístok
Aktivity
Galéria
Mapa

Ak hľadáte prijemné ubytovanie v Belušských Slatinách v peknom prostredí ste na správnom mieste. Radi vám predstavíme naše ubytovanie, ktoré Vám poskytne príjemnú atmosféru.

Vedieť viac
Rezervácia

Adresa:

Chata Cementár

Belušské Slatiny 018 61

Vedúci strediska:

Prevádzkar:

Tenis rezervácie:

Oldrich Kebísek

Marika Janíčková

Vincent Raninec

+421/908 677 956

+421/915 407 177

+421/915 795 807

kebisek.o@pcla.sk

cementar@pcla.sk

Aktivity pre rodiny s deťmi


CEMENTÁR

Zaujíma vás, čo atraktívne sa dá nájsť v okolí chaty Cementár?


Overiť dostupnosť ubytovania
Odoslanie formulára nie je záväznou rezerváciou ubytovania. Po odoslaní požiadavky Vás budeme na uvedené kontaktné údaje informovať o voľných ubytovacích kapacitách a možnostiach rezervácie ubytovania.