Chata Cementár

Chata Cementár sa nachádza v krásnom prostredí Strážovskej hornatiny - v rekreačnej oblasti Belušských Slatín a Mojtína.

Vedieť viac

Ubytovanie

V 23 izbách je k dispozícii 69 lôžok, vrátane prísteliek, v dvoj a trojposteľových izbách. Jedáleň s poľovníckou tematikou má kapacitu 54 miest, spoločenská miestnosť má kapacitu 80 miest.

V exteriéri chaty je Vám k dispozícii sedenie pod altánkom s kapacitou 40 miest s možnosťou grilovania a sedenie pod markízou s kapacitou 20 miest.

Pekné horské prostredie, tradičná ale aj kulinárska kuchyňa, opojné nápoje a dobrá pohoda sú zárukou Vašej spokojnosti.

Možnosti

Chata sa zameriava na individuálnu aj skupinovú klientelu, organizovanie súkromných alebo firemných školení, konferencií, škôl v prírode, letných táborov a iných spoločenských akcií.

V našej ponuke sú konferenčné priestory, bowling, vonkajšie tenisové kurty, biliard, masáž (relaxačná/športová), stolný tenis, minigolf, floorbal, basketbal, volejbal.

Gastro

Pre náročnejších hostí reštaurácie pripravíme aj jedlá rôznych národných kuchýň. Kreativita a ochota prekvapiť zákazníka je prvoradá.

Počas letnej sezóny je hosťom k dispozícii vonkajší altánok s kapacitou 45 osôb s možnosťou grilovania

Ubytovanie
Jedálny lístok
Nápojový lístok
Aktivity
Galéria
Mapa

Ak hľadáte prijemné ubytovanie v Belušských Slatinách v peknom prostredí ste na správnom mieste. Radi vám predstavíme naše ubytovanie, ktoré Vám poskytne príjemnú atmosféru.

Vedieť viac
Rezervácia

Adresa:

Chata Cementár

Belušské Slatiny 018 61

Vedúci strediska:

Prevádzkar:

Tenis rezervácie:

Oldrich Kebísek

Marika Janíčková

Vincent Raninec

+421/908 677 956

+421/915 407 177

+421/915 795 807

kebisek.o@pcla.sk

cementar@pcla.sk

Aktivity pre rodiny s deťmi:


CEMENTÁR:


LETNÉ AKTIVITY:

Kúpalisko Púchov /cca 15 km/


Pre verejnosť je k dispozícií trávnatá plocha na slnenie, detské ihrisko, fit-prvky, sociálne zariadenia, bufety s občerstvením a pre najmenších detský domček s hojdačkou, skákací hrad a trampolína.
otvorene od 9.00-19.00

Termálne kúpalisko VERONIKA, Rajec /cca 30 km/

otvorené: 01.06. - 15.09, denne 9:00 - 18:00 h


Ľudovo - umelecké ČIČMANY /cca 30 km/

Najjužnejšia a zároveň najvyššie položená obec žilinského okresu, je pre domácich i zahraničných návštevníkov atraktívnou národopisnou lokalitou charakteristickou starobylými krojmi, maľovanými drevenicami a svojráznym folklórnym prejavom. Obec je známa starobylou a unikátnou architektúrou - maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v r. 1977 vyhlásená za pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa v čičmianskej kotline pod vrchom Strážovec a takmer pri prameni rieky Rajčianka.

 

ZIMNÉ AKTIVITY:

Ski centrum Mojtín /cca 8 km/


Čičmany Ski centrum /cca 35 km/

 


Overiť dostupnosť ubytovania
Odoslanie formulára nie je záväznou rezerváciou ubytovania. Po odoslaní požiadavky Vás budeme na uvedené kontaktné údaje informovať o voľných ubytovacích kapacitách a možnostiach rezervácie ubytovania.